دسترسی سریع

3

3

4_2

10_1

پوستر همایش
Poster
اخبار سایت

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند آندسته از عزیزانی که مقالات آنها مورد پذیرش نهایی داوران کنفرانس قرار گرفته در صورت تمایل می توانند پس از واریز هزینه های کنفرانس، جهت چاپ مقالات خود در یکی از مجلات اقدام نمایند.

پس از واریز هزینه کنفرانس، در پنل کاربری خود می توانید لیست و مشخصات مجلات(عنوان مجله، صاحب امتیاز، زمان پذیرش و چاپ و...) را مشاهده نمایید. پس از انتخاب یکی از مجلات و واریز هزینه چاپ، مقاله شما در پروسه چاپ قرار می گیرد و از طریق ایمیل و تماس تلفنی به نویسنده مسئول اطلاع رسانی می شود.

ضمنا نویسندگانی که مقالات آنها نیاز به ترجمه دارد، در همین بخش می توانند درخواست ترجمه مقاله از زبان فارسی به انگلیسی دهند.

1398/02/25 بیشتر بدانید ...

به اطلاع می رساند این مرکز در راستای اهداف بلند مدت خود جهت برگزاری دوره های بعدی کنفرانس و همچنین استفاده از ظرفیت های حداکثری از جامعه علمی ملی و بین المللی، اقدام به جمع آوری بانک رزومه اساتید، دانشجویان دکتری، مدیران سازمان ها و پژوهشگران نخبه نموده است.

لذا مسئولین برگزاری از کلیه علاقمندان جهت عضویت در این کمیته دعوت به همکاری می نمایند. جهت عضویت ضروری است از منوی "سامانه داوران" ضمن تکمیل فرم، نسبت به ارسال رزومه علمی-اجرایی خود اقدام نمایید.

ضمنا برای اعضای کمیته گواهی نامه معتبر از طرف کنفرانس اهدا خواهد شد.

1398/02/25 بیشتر بدانید ...

در راستای ارج نهادن به تلاشهای علمی پژوهشگران و نیاز به ثبت دستاوردهای علمی ایشان؛ کلیه مقالات پذیرفته شده ی کنفرانس، ضمن چاپ مقاله در مجموعه مقالات کنفرانس و ایجاد مالکیت فکری مقاله به نام نویسندگان؛ یک نسخه از مجموعه مقالات کنفرانس جهت بایگانی به سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور ارسال می شود.

همچنین براساس تفاهم نامه های صورت گرفته، تمامی مقالات در پایگاه علمی TPBIN نمایه خواهند شد و قابلیت دسترسی تمام متن به مقالات پس از برگزاری رویداد برای پژوهشگران و علاقمندان دیگر میسر می گردد.

1398/02/04 بیشتر بدانید ...

به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری همایش را ندارند، بعد از برگزاری، اصل گواهی پذیرش مقاله و سی دی مجموعه مقالات به صورت رایگان به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال خواهد گردید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.

همچنین دبیرخانه کنفرانس شرایطی را فراهم نموده است که پژوهشگران پس از پذیرش مقاله و پرداخت هزینه های کنفرانس، می توانند گواهی نامه موقت پذیرش مقاله را در پنل خود دانلود نمایند.

1398/02/02 بیشتر بدانید ...

کلیه مقالات به زبان های فارسی و انگلیسی جهت داوری مورد پذیرش در این کنفرانس می‌باشد. دبیرخانه کنفرانس دریافت مقالات علمی پژوهشی، تحلیلی و مروری را نیز مورد پذیرش قرار می‌دهد. اولویت پذیرش در کنفرانس با مقالات پژوهشی می‌باشد.

نویسندگانی که پس از پذیرش مقاله قصد انتشار آن را در ژورنال‌های بین المللی را دارند ترجیحا" برای سهولت و تسهیل در چاپ، مقاله خود را از ابتدا به زبان انگلیسی ارسال نمایند.

ضمنا این دبیرخانه با همکاری موسسه ترجمه رسمی، ترجمه مقاله فارسی به زبان انگلیسی را با کیفیت عالی انجام می دهد.

1398/02/01 بیشتر بدانید ...

دبیرخانه کنفرانس خدمت پژوهشگران گرامی اعلام می‌دارد، در هنگام نگارش مقالات، اصول اولیه تهیه و ارسال یک مقاله علمی اعم از اعلام منابع و ماخذ، ارجاعات صحیح و نیز عدم کپی برداری از سایر مقالات و دستاوردها را به جدّ، مدنظر قرار دهند.
شایان ذکر است در صورت هر نوع اثبات کپی برداری از نتایج پژوهش‌ها و دستاوردهای دیگران دبیرخانه کنفرانس هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیرد و مسئولیت آن بر عهده شخض نویسنده می‌باشد.

پیشاپیش بابت رعایت اخلاق حرفه‌ای در نگارش مقالات از شما سپاسگزاریم.

1398/02/01 بیشتر بدانید ...

از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در زیر را با دقت مطالعه نمایند ...

1398/01/29 بیشتر بدانید ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال کنفرانس راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1398/01/28 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  این مکان نیز یک جعبه است !        

  شما می توانید در صفحه اصلی چندین جعبه تعریف نمایید و اطلاعات مورد نظر خود را در آنها قرار دهید.


  شما می توانید جعبه های موجود را حذف نموده و جعبه های دلخواه خود را در سایت قرار دهید !

  امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  تاریخ های مهم کنفرانس

  مهلت ارسال اصل مقاله: 25 شهریور 1398

   

  اعلام نتایج داوری: 5 روز پس از ارسال اصل مقاله

   

   مهلت پرداخت هزینه های کنفرانس: 27 شهریور 1398

   

  مهلت ارسال مقاله جهت چاپ در مجله: 5 مهر 1398

   

   تاریخ کنفرانس: 28 شهریور 1398

   

  ارسال گواهینامه پذیرش: 15 روز پس از برگزاری

   

  نمایه کننده مقالات کنفرانس

   

    

  حامیان کنفرانس